×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_2018/26_dzien_misia oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Drukuj

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_2018/26_dzien_misia oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

1 www25 listopada swoje święto obchodzi pluszowy miś. Znana na całym świecie od ponad stu lat zabawka stała się przez ten czas bohaterem licznych filmów i książek, W naszej szkole także odchodziliśmy to święto. W klasach „0”-3 odbyły się spotkania czytelnicze, którego głównym punktem było czytanie opowiadania „Prezent urodzinowy” z książki „Bajki o misiach z czterech stron świata” Anieli Cholewińskiej-Szkolik.

Poza tym wszystkie dzieci prezentowały przyniesione przez siebie misie, opowiadały za co je tak bardzo je kochają i złożyły im życzenia urodzinowe. Podczas zajęć z bibliotekarzem uczniowie poznali historię powstania pluszowego misia, odgadywali misie z ilustracji oraz uczestniczyli w zabawie muzycznej. Ostatnim punktem spotkania było wykonanie z papieru figurki misia.

Uczniowie byli zadowoleni z tematu spotkania z bibliotekarzem, bowiem pluszowe misie kochają chyba wszystkie dzieci. Chętnie uczestniczyli w lekcji, z ochotą włączając się w rozmowę i zadania przygotowane przez bibliotekarza. W szkolnej bibliotece jest zorganizowana wystawa książek o misiach „Miś bohaterem literackim” . Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do biblioteki.

{gallery}2017_2018/26_dzien_misia{/gallery}